Życie

Starego nowe początki czyli nadchodzi Kot, kawa i książki

Ponad dziesięć lat temu kupiłam domenę sweeciak.pl i rozpoczęłam swoją przygodę z szeroko rozumianym blogerstwem 🙂 W między czasie przewijały się inne blogi, bardziej tematyczne bądź mniej ale ta domena przy mnie wiernie trwała. To tu też zaczęły z innych moich blogów trafiać teksty i z biegiem czasu stał się blogiem typowo książkowym. Ruch systematycznie rośnie a i współpracę się pojawiły. Także drobne sukcesy jak pierwsze pozycje na niektóre zapytania w Google.

Mimo to w mojej głowie zaczął kiełkować pewien pomysł. Pomysł aby zacząć od nowa, postawić coś nowego i tam poświęcić się recenzją książek. Pomysł co rusz próbował przebić się i stać się numerem jeden w kolejce do realizacji ale jak możecie się domyślić ciągły brak czasu a także innego rodzaju obawy spychały go na sam dół. Niemniej przyszedł dzień i stało się.

21 września światło dzienne ujrzała strona kotkawaiksiazki.pl ! To właśnie tam zaczęłam dodawać nowe recenzje a także z powolnym skutkiem przenosić treści z owego sweeciaka. Nowa domena, budowanie ruchu i budowanie także siebie jako Kot, kawa i książki jest wyzwaniem ale myślę, że warto było albo, że warto będzie!

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *