“Dzieci zwierząt - Kotki” od Wydawnictwa Olesiejuk
Dla najmłodszych,  Kontrastowe i obrazkowe,  Książki dla dzieci,  Literatura dziecięca,  Olesiejuk

“Dzieci zwierząt – Kotki” od Wydawnictwa Olesiejuk [recenzja]

Jednym z członków naszej rodziny jest kot a więc w naszej biblioteczce maluszka można natknąć się na wiele pozycji o tematyce kociej. Jedną z nich są “Kotki” z serii “Dzieci zwierząt” wydaną przez Wydawnictwo Olesiejuk, w której to znajdziemy, jak możecie się domyślić kocięta.

“Dzieci zwierząt - Kotki” od Wydawnictwa Olesiejuk

Książeczka wykonana jest z cienkiego kartonu. Na dziesięciu stronach ukryte są fotografie różnych ras kotów z nazwami. Na każdej parze stron mamy jedno duże zdjęcie kotka i cztery bądź pięć małych. “Dzieci zwierząt – kotki” można potraktować jak taki pierwszy album z kocimi rasami, które oddamy w ręce smyka.

Książeczka cieszy się u nas umiarkowanym zainteresowaniem. Niemniej jak już się pojawi w małych rączkach to jest z zaciekawieniem oglądana. Frajdę sprawia mu to, że rozpoznaje rasę naszej kotki a także kotki babć.

“Dzieci zwierząt - Kotki” od Wydawnictwa Olesiejuk

“Dzieci zwierząt – kotki” to książeczka, którą można kupić za ok 3 zł i myślę, że jest to dobra inwestycja do biblioteczki maluszka. Na plus na pewno przemawia to, że są to zdjęcia a nie ilustracji. I czy zdjęcia malutkich kotków nie są urocze? No właśnie są, i taka jest ta książeczka.

“Dzieci zwierząt - Kotki” od Wydawnictwa Olesiejuk

W serii “Dzieci zwierząt” znajdziecie także książeczki poświęcone pieskom, zwierzętom domowym, wiejskim, leśnym i dzikim.

O książce:
Tytuł: Kotki 
Seria: Dzieci zwierząt 
Wydawnictwo: Olesiejuk
Data wydania: 2016
Liczba stron: 8

Ocena:
  • Książeczka zainteresowała nas:
  • Ilustracje zaciekawiły nas:
  • Wydanie urzekło nas:
4

Podsumowanie:

“Dzieci zwierząt – kotki” to urocza książeczka, w której znajdziemy zdjęcia kociąt różnych ras. Na pewno będzie miłym urozmaiceniem biblioteczki małe miłośnika kotów. 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *